FTC zoekt nieuwe penningmeester

FTC zoekt nieuwe penningmeester

We zoeken een man/vrouw met financieel inzicht die jaarrekeningen/begrotingen kan interpreteren en toelichten. 
Hij/zij heeft regelmatig overleg met het financiële team en informeert het bestuur over het te voeren financiële beleid. Het bestuur vergadert 5/6 keer per jaar en legt minimaal 1x per jaar verantwoording af aan de leden tijdens de algemene ledenvergadering in maart.  
 
De nieuwe penningmeester zal zich in de komende periode vooral bezighouden met de uitwerking van een financieel plan voor het groot onderhoud en mogelijke uitbreiding van ons tennispark. 
Hiervoor zal een werkgroep opgericht worden met werkgroep leden die een specifiek aandachtsgebied zullen vertegenwoordigen.  
 
Herkent u zicht in het bovenstaande profiel? Wilt u samenwerken met een enthousiast team van bestuurders en vrijwilligers die onze vereniging bloeiend houden en voorbereiden op de toekomst? Dan zijn we op zoek naar u. Laat ons per omgaande mail uw interesse weten en we zullen u snel benaderen voor het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek.  
 
Heeft u vragen neem dan gerust contact met mij op. Ik ben bereikbaar op telefoonnummer 06-57885511.
 
Namens het bestuur,
Met vriendelijke groet,
 
Jan Harold Warrink, voorzitter