Competitie

Indeling voorjaarscompetitie 2018

Zaterdag
Gemengd 1, 1e klasse
Tjeerd de Boer
Erik van der Geest
Liedeke Pol
Mathilde Bijlsma
Gemengd 2, 2e klasse
Paul de Vries
Jan Edwin Geertsma
Marieke van Vredendaal
Joke Kooistra
Gemengd 3, 3e klasse
Annemarie de Rooi van Goslliga
Peter van der Geest
Harm Dijkstra
Esther de Vicq de Cumptich
Frank van West
Marleen Schaap
Heren 1, 1e klasse
Nathan van der Lecq
Wilco van der Leq
Jetse Jongsma
Devlon van der Ridder
Heren 2, 1e klasse
Koen Oosterveld
Johan Talhout
Dirk Jan Hilwerda
Martin Homminga
Frank de Wit
Heren 35+ 1, 1e klasse
Theo Sikkema
Eddy Venema
Sander Groenewoud
Klaas Breidenbach
Gem. dubbel 1, 2e klasse
Rommert Haarsma
Wiesje Rinkema
Nynke Salverda
Hans Beertsen
Gemengd 35+ 2, 2e klasse
Klaas van Dijk
Sieta Salverda
Cor Pasma
Lysbeth Mollema-Jongema
Libbe Riemersma
Anja Wenselaar-Heeres
Zondag
Gemengd 1, 5e klasse
Miriam Afman
Nina van Vredendaal
Irolt Biesma
Jens Visser
Heren 1, 5e klasse
Jos Terpstra
Koert Draaisma
Jesse van der Geest
Jos Westra
Heren 2, 7e klasse
Gerrit Fokkema
Alex Loots
Dick Bijlsma
Henk Mud
Frans Marten Bleeker
Feike Klaas Bakker
Heren 1, 4e klasse
Frans Marten Bleeker
Jetse Jongsma
Bas van der Zee
Frank van der Zee
Edwin Geertsma
Rinand Post
Jilles van der Kuil
Frank van ’t West
Jelmer Kooistra
Sikko Bergsma
Dames 1, 4e klasse
Julia Bergsma
Lianne Hofman
Jasmijn Vos
Silke Smits
Aurora Rodenburg
Alyssa Nava Roman
Frederique Potma
J t/m 14 jaar, team 1
Robin Venema (aanvoerder)
Twan Hoek
Tieme van Marrum
Ricardo van der Ploeg
J t/m 14 jaar, team 2
Julian van der Galien (aanvoerder)
Santino de Graaf
Erwin Althuisius
Jens Aukema
Jongens t/m 14 jaar, team 3
David de Vries (aanvoerder)
Mart Zijlstra
Dirk Jan Lautenbach
Jorn Vellinga
M t/m 14 jaar, team 1
Dione Haarsma (aanvoerder)
Anouck Jansen
Inge Reitsma
Daphne Stam
M t/m 14 jaar, team 2
Fay ’t Hart (aanvoerder)
Marieke van Sluis
Liam Brouwer
Berber van der Geest
Maud Fennema
Marene Tiemersma
J t/m 17 jaar, team 1
Lars Jansen (aanvoerder)
Julian Venema
Koen Rienstra
Jordy Hoek
Gert Jan van der Helm
Kevin Kooistra
J t/m 17 jaar, team 2
Bowe van der Geest (aanvoerder)
Sam de Vries
Sander Spoelstra
Mike Breidenbach
M t/m 17 jaar, team 1
Romy Stam (aanvoerder)
Jeske Strampel
Puck Wever
Nikki Hartman
Mette de Vries
Dinsdagmiddag/Dinsdagavond 
Dames dubbel 1, 5e klasse
Jetty Andringa
Evelien van der Laan
Afke Heslinga
Tiny Leinenga Hetty Postma

Dames dubbel 1, 2e klasse
Annet Sijbesma
Marije Mulder
Elbrich Regts
Mathilde Bijlsma
Liedeke Pol

Dames dubbel 2, 4e klasse
Geeske Jongsma
Sieta van der Zee
Corrie Westra
Janet Zagema
Annemarie Steinfort
Saakje Nieborg
Dames dubbel 3, 5e klasse
Houkje Bergsma
Johanna Jongsma
Jelma Hofstra
Dina Zijlstra
Dames dubbel 4, 5e klasse
Jitty Sloots-de Jong
Gre Talhout-Salverda
Inez Engbersen
Simone Oost-Braaksma
Gerjan Kloostra-Bos
Patricia Kloostra
Damesdubbel team 5, 5e klasse
Lisa Warrink
Arjenne van der Zee
Christa Warrink
Henderika Koopmans
Linda Galema
Marleen van Eldik
Idske Bangma
   
Woensdagavond
heren dubbel 1, 2e klasse
Harm Dijkstra
Wilfred van der Zee
Peter van der Velde
Jeroen Hartman
Paul de Vries
heren dubbel 2, 3e klasse
Peter van der Geest
Tjeerd de Boer
Erik van der Geest
Martin Homminga
Harm Heslinga
Heren dubbel 3, 4e klasse
Gerard van der Helm
Bert Meijering
Willem van der Weerd
Rien Venema
Martijn Lourens
heren dubbel 4, 4e klasse
Wigger Heerma
Jelle Jan Bouma
Ype Bosma
Hank Vellinga
heren dubbel 5, 5e
Fokke Borgman
Richard Binsma
Marcel Teitsma
Hein Wenselaar
heren dubbel 6, 5e klasse
Winfried Terpstra
Andries van der Zee
Jacob Wiegman
Piet van der Henne
heren dubbel 7, 5e klasse
Hette Anema
R. Hoek
Harro van den Akker
René Bijma
heren dubbel 8, 5e klasse
Jan Harold Warrink
Bonny Riemersma
Marcel van der Ploeg
Anton Bergsma
Philipus Rodenburg
Vrijdagmiddag
Jongens t/m 17 jaar team 1, eerste klasse
Bas Dijkhuizen (aanvoerder)
Roy Visser
Max Tiemersma
Niek Zeinstra
Meisjes t/m 17 jaar team 1, eerste klasse
Esther Breidenbach (aanvoerder)
Janna Stieglis
Meisjes t/m 17 jaar team 2, eerste klasse
Pieta Wartena (aanvoerder)
Iris Plat
 
Vrijdagavond
Gemengd 1, 2e klasse
Sandra van Dijk
Aafke Vooijs-Glazenborg
Niels Glas
Kor Fennema
Folkert Koopmans
Tessa Fennema-Haitsma
Gemengd 2, 2e klasse
Diana Jorritsma
Vera de Groot
Rients van der Ploeg
Jan Harold Warrink
Gemengd 3, 2e klasse
Christine Jansen
Jan-Willem Jansen
Julia Breidenbach
Roland Hoek
Ineke Postma
Gerlof Tiemersma
Gemengd 4, 2e klasse
Karst Groothoff
Jolanda Terpstra
Diny Terpstra
Stijn Beerends
Thomas Miedema
Gemengd 5, 2e klasse
Herman de Vries
Wim Auke Sannes
Rixt Stegenga
Julia van der Schoot
gemengd 6, 2 klasse
Houkje Bergsma
Anton Bergsma
Tineke van Dijk
Marcel van der Ploeg
Gemengd team 7, 2e klasse
Cees van den Berg
Kees Knier
Esmeralda Wekker
Marja de Vries
Maria de Vries
Gemengd team 8, 2e klasse
Petra Warrink
Janita Keizer
Gerrit van der Schaar
Klaas Dijkstra
Hadassa van den Berg
Ed van den Berg